Ukr Рус
Підтримати Фонд

ХАРЧУВАННЯ

Адресна матеріальна допомога клієнтам фонду

Завдання програми задовольнить матеріальні потреби підопічних Хеседа. Близько 5 тисяч клієнтів отримують іменні банківські картки, за допомогою яких можуть купувати продукти і медикаменти.

ДИВИТИСЯ НИЖЧЕ

Responsive image

Програма «Харчування»

БАНКІВСЬКА КАРТКА

Забезпечує допомогу в придбанні продуктів харчування і медикаментів клієнтам Фонду, що гостро цого потребують. Допомога надається шляхом нарахування певної суми на банківську картку клієнта, який має право купувати продукти і медикаменти (у будь-якому співвідношенні) в будь-яких продуктових магазинах і аптеках, які приймають розрахунок банківською карткою. Обсяг допомоги індивідуальний залежно від доходів та соціального статусу.

Перевага банківської картки у можливості вибору:

  • купувати медикаменти або продукти харчування;

  • найбільш зручних за місцем розташування та цінами торгових точок;

  • продуктів харчування на основі їхньої ціни, дієтичних вимог та інших особистісних критерій.

На сьогоднішній день програмою охоплено майже всіх клієнтів Хеседа, які відповідають критеріям надання матеріальних послуг.

ПРОДУКТИ НА ДІМ

Здійснюється доставка основних продуктів харчування, необхідних для приготування їжі малорухливим та лежачим клієнтам, які мешкають у Харківській області. Продуктові набори формуються відповідно до сезонів року та побажань клієнтів.

ОБІДИ НА КОЛІСАХ

Здійснює доставку готових обідів клієнтам Фонду, які не здатні за станом здоров'я отримувати допомогу за іншими програмами харчування, через неможливість залишати межі своєї квартири і самостійно готувати їжу.

ТЕПЛІ ХАТИ

Програма для клієнтів Фонду у Харкові та Харківській області. Наші підопічні отримують можливість відвідувати клуби спілкування, в яких передбачені також обіди та святкові заходи.